“Попит на домен. УКР буде залежати від активності користувачів “. – В. Марковський

30 11 2009 18:01

Міжнародна регуляторна організація ICANN очікує від реєстраторів домену. УКР своєчасного виконання реєстраційного плану. Доля цього домену буде залежати від активності користувачів. Про це в коментарі ІТ-ІМК повідомив представник ICANN в країнах СНД Венє Марковський.
“Перспективи розвитку кореневої зони. УКР будуть в руках української Інтернет-спільноти, – говорить представнк ICANN. – Якщо попит буде високим, можливо, ви зможете повторити або навіть перевершити розвиток подібних доменів в інших країнах “.

До речі, в Росії поки триває впровадження національного домену РФ, попит на яке поки що теж складно прогнозувати.

“У цілому в багатьох країнах світу відзначається тенденція до створення нелатинських доменів верхнього рівня, – говорить В. Марковський. – Реєстрація таких доменів – складний процес, який необхідно виконувати строго за планом, узгодженим з компанією ICANN. І цей план для реєстрації домену. УКР ще не виконаний. Тому гарантувати запуск цієї кореневої зони з лютого чи березня 2010 можуть лише ті фахівці, які будуть гарантувати своєчасну реалізацію плану “.

Нагадаємо, що 16 листопада під час Всесвітнього форуму з питань управління Інтернетом Україна подала заявку на реєстрацію кириличного домену в Інтернеті. УКР. Це стало можливим тільки після того, як 30 жовтня корпорація ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers – міжнародна некомерційна організація, створена для регулювання питань, пов’язаних з доменними іменами, IP-адресами і іншими аспектами функціонування Інтернету) дозволила кирилицю і інші алфавіти в іменах доменів.

Джерело: http://it.imk.com.ua/info/news/popit_na_domen_ukr_zalezhatime_vd_aktivnost_koristuvachv__v_markovskij

Цитування й використання будь-яких матеріалів потребує обов'язкового посилання на www.dotukr.com.