Домен. УКР – важливий крок у міжнародній ідентифікації України – Ю. Каргаполов

26 11 2009 17:15

Реєстрація домену. УКР є одним з найважливіших кроків України з своєї ідентифікації у світі. Про це заявив помічник голови НКРЗ, голова Регламентного комітету Українського мережевого інформаційного центру (УМІЦ) Юрій Каргаполов, передає кореспондент ІТ-ІМК.

«Коли ви сьогодні їздите по світу, коли ви кажете, що ви з України, то треба багато пояснювати, що це країна Кличко і Шевченко, на жаль,«українськості»у світі дуже мало. Домен. УКР буде безумовно сприяти тому, що у нашому спільному кіберпросторі Україна отримає достатній знак ідентифікації», – говорить Юрій Каргаполов.

Нагадаємо, 16 листопада, в день початку Всесвітнього форуму з питань управління Інтернетом, Україна подала заявку на реєстрацію кириличного домену в Інтернеті. УКР. Це стало можливим тільки після того, як 30 жовтня корпорація ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers-міжнародна некомерційна організація, створена для регулювання питань, пов’язаних з доменними іменами, IP-адресами і іншими аспектами функціонування Інтернету) дозволила використовувати кирилицю і інші алфавіти в іменах доменів.

Джерело: http://it.imk.com.ua/info/news/domen_ukr__vazhnyj_shag_v_mezhdunarodnoj_identifikacii_ukrainy__ju_kargapolov

Цитування й використання будь-яких матеріалів потребує обов'язкового посилання на www.dotukr.com.