До березня 2010 в Інтернеті з’явиться нова коренева зона .УКР. – Ю. Гончарук

26 11 2009 17:13

У лютому-березні будуть відпрацьовані усі необхідні питання з ICANN, і в Інтернеті з’явиться нова коренева зона .УКР. Про це заявив директор Українського мережевого інформаційного центру, Юрій Гончарук, передає кореспондент ІТ-ІМК.

Український мережевий інформаційний центр за підтримки уряду України першим з представників інших країн подав заявку на відкриття кириличного домена. УКР. Це сталося 16 листопада на конференції в Шарм ель Шейху (Єгипет). Саме в цей день була відкрита процедура, за якою країни, зацікавлені в створенні доменних імен верхнього рівня рідними мовами їхніх країн, мали можливість через сайт ICANN, що відповідає за присвоєння доменних імен, приймати відповідні документи для введення кореневих зон.

Проект створення цього домену підтримала численна Інтернет-спільнота України. Ми отримали від ICANN всі необхідні документи та підтвердження можливості реєстрації нашого кириличного домена. Сподіваємося, що до лютого-березня 2010 року ми зможемо з’ясувати всі технічні питання, і в Інтернеті з’явиться нова коренева зона .УКР.

Також хотів би попросити суспільство не піднімати питання про скасування реєстрації цього домену. З боку ICANN дійсно були змінені певні умови реєстрації. Однак на сьогодні сумнівів щодо появи домену .УКР виникати не повинно. На даному етапі нам залишається виконати лише деякі рекомендації органу реєстрації домена.

Джерело: http://it.imk.com.ua/info/news/k_martu_2010_v_internete_pojavitsja_novaja_kornevaja_zona_ukr__ju_goncharuk

Цитування й використання будь-яких матеріалів потребує обов'язкового посилання на www.dotukr.com.